Świat Aluminium
Świat Aluminium

Nowy numer Świata Aluminium

Drodzy Czytelnicy i Przyjaciele, Szanowni Państwo,

Pandemia coronawirusa zdominowała nasze życie. Walka z nią wymaga poświęceń i zmian. Niektóre są dotkliwe, a inne inspirują do tworzenia nowej rzeczywistości. Naszą redakcję także nie ominęła konieczność nowego spojrzenia na naszą gazetę. Po 21. latach wydaliśmy poprzedni numer Świata  Aluminium w formie e-gazety. Nie przewidywaliśmy, że ponownie będziemy musieli do takiej wersji powrócić. Szanując Państwa zdrowie. Jest to najbezpieczniejszy sposób dotarcia do Czytelników.

Bardzo mi brakuje wydania papierowego, pachnącego drukiem. Jednak, biorąc pod uwagę zagrożenie oraz fakt, że wielu z Państwa pracuje zdalnie, zdecydowaliśmy się na inwestycję w profesjonalne wydawanie Świata Aluminium w wersji elektronicznej. Jest to zamierzenie długofalowe i kosztowne, dlatego będziemy tę formę rozwijać przeznaczając pieniądze z reklam na jej ulepszanie.

Mimo wszystko nie rezygnujemy w przyszłości z wydawania Świata Aluminium drukiem, traktując je jako kontynuację 21. letniej tradycji.

Okazuje się, że e-wydanie ma także dobre strony. Nie bez znaczenia jest zasięg gazety. Wydaje się, że może być nieograniczony. Dodatkowa opcja interakcji dawać będzie Państwu możliwość indywidualnego dysponowania artykułami według Swoich potrzeb. E-gazeta to możliwość większej interaktywności. Artykuły mają dodatkowe galerie zdjęć, materiały wideo, linki do stron producentów czy konkretnych produktów. Mamy nadzieję, że taka forma przypadnie Państwu do gustu. Pracujemy także nad w pełni interaktywnym wydaniem dedykowanym na urządzenia mobilne z androidem i iOS.

Tak więc coronawirus wprowadził zmiany także i u nas. Nie wiem, czy się cieszyć czy martwić. Wiele gazet już ma ten etap za sobą. Mam wielką nadzieję, że zrozumiecie Państwo czym się kierujemy podejmując tę decyzję i będziecie cieszyć się z nowej formy dostępu do naszej wspólnego Świata Aluminium.

Życzę Państwu dużo zdrowia!
Iwona Rotter Middelkamp

Świat Aluminium

Dodaj komentarz

Znadź nas

Skontaktuj się z nami! Uwielbiamy poznawać ciekawych ludzi i zawierać nowe przyjaźnie.

Most discussed