Świat Aluminium
Nowe inwestycje firmy GELP!

Nowe inwestycje firmy GELP!

Firma GELP lakieruje aluminium, odlewy i stopy pochodne oraz stal, zarówno elementy małe, jak i duże, o różnym stopniu skomplikowania. Jest członkiem stowarzyszenia QUALIPOL oraz posiada certyfikat QUALICOAT. Lakiernia proszkowa GELP posiada pięć nowoczesnych linii lakierniczych. 

Jedną z nich jest powstała w 2019 roku pozioma linia automatyczna o długości pieca 7m. Piece na pozostałych halach liczą odpowiednio 5m, 6m, 7m oraz 9m. Stosuje obróbkę chemiczną z udziałem niezawodnego chromu VI. Warto dodać, że firma GELP zajmuje się lakierowaniem proszkowym od roku 1992. Dysponuje szeroką gamą kolorów wg normy RAL. Oprócz tego oferuje również lakierowanie z efektami specjalnymi takimi, jak drobna i gruba struktura oraz efekty metaliczne. 

Na przełomie września i października GELP planuje otwarcie dwóch nowych inwestycji: linii malowania kataforetycznego oraz automatycznej linii malowania proszkowego. Dzięki nowoczesnej linii malowania automatycznego GELP rozszerzy swoją ofertę  produkcyjną i znacznie zwiększy wolumen produkcyjny. 

Lakiernia GELP jest w stanie sprostać każdemu zleceniu malowania, bez względu na liczbę i różnorodność elementów. Może malować zarówno elementy większe 1000-2000 m2, jak również te które mają 5-10 m2. To wszystko pozwala na współpracę m.in. z bardzo wymagającym rynkiem AUTOMOTIVE oraz z firmami wykonującymi ekskluzywne i nowoczesne elementy w architekturze budowlanej. Dodatkowo firma dysponuje własnym transportem do klienta. 

Świat Aluminium

Dodaj komentarz

Instagram

Invalid OAuth access token.

Znadź nas

Skontaktuj się z nami! Uwielbiamy poznawać ciekawych ludzi i zawierać nowe przyjaźnie.

Most discussed