Zapraszamy do zapoznania z możliwościami i ofertą reklamową portalu Świata Aluminium – www.swiat-aluminium.pl

Przedstawiamy Państwu naszą nową, nowoczesną internetową stronę branżową. Mamy nadzieję, że dla naszych Czytelników będzie ona cennym źródłem informacji, uzupełnieniem wersji drukowanej gazety, a dla Państwa miejscem gdzie w korzystny sposób zaprezentują Państwo ofertę swoich firm, produktów i rozwiązań technologicznych. Nowa strona Świata Aluminium, oparta jest na nowatorskich rozwiązaniach, jest stroną responsywną, dostosowaną do wymogów nie tylko urządzeń stacjonarnych, ale także jakże powszechnych obecnie tabletów czy smartfonów – umożliwiając łatwe i szybkie wyszukanie potrzebnych informacji. Oprócz portalu, prowadzimy również stronę facebookową, która jest kolejnym źródłem informacji dla Czytelników, jak i miejscem dla potencjalnych reklamodawców.

Znając specyfikę „aluminiowego” rynku, staraliśmy się przygotować dla Państwa ofertę reklamową, która powinna zadowolić zarówno małe firmy jak i duże korporacje. W zależności od Państwa budżetów reklamowych, mogą Państwo dopasować ofertę do swoich potrzeb. Cennik jest elastyczny. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje. Mamy indywidualne podejście do każdego z Klientów i w razie potrzeby przygotujemy indywidualną ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. Dla agencji reklamowych i PR, chcących nawiązać długofalową współprace przewidujemy korzystne zniżki agencyjne.

 

W przypadku pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji:
tel: 604 640 109
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta reklamowa portal - cennik 2017