SA logo

ZLOKALIZUJ FIRMĘ

Smaller Default Larger

HALIO International

Kategoria: Katalog Firm
Producent: HALIO [produkty]
Created by: Swiat Aluminium

Naturalne światło słoneczne, wygoda i indywidualna strefa prywatności są w nowoczesnej architekturze szkła wielkościami możliwymi do precyzyjnego zaplanowania. Imponująco szybkie i nadzwyczaj estetyczne równomierne przyciemnienie w eleganckich odcieniach szarości, bez domieszki błękitu, następuje w czasie krótszym niż trzy minuty. Halio ze wskaźnikiem oddawania barw o wartości 97 %, w stanie nieprzyciemnionym, jest szkłem szczególnie neutralnym i przejrzystym jak zwykłe szkło elewacyjne. Wysoko efektywne energetycznie, z wartościami Ug do 0,6 W/(m2K) oraz oszczędnościami kosztów energii do 22 %. Inteligentne rozwiązanie z łatwą integracją z systemami zarządzania budynkiem i automatyką domową przy współpracy z chmurą cyfrową Halio.Osoba kontaktowa
: Dariusz Adamski
HALIO International
Avenue Jean Monnet 4
1348 Louvain-la-Neuve - Belgia
Tel. kom: +48 570 553 410
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.halioglass.eu

firma HALIO International
ulica Avenue Jean Monnet 4
miasto 1348 Louvain-la-Neuve
państwo Belgia
telefon +48 570 553 410
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www www.halioglass.eu
lokalizacja