SA logo

ZLOKALIZUJ FIRMĘ

Smaller Default Larger

HALEX-Verdello S.R.L

Kategoria: Katalog Firm
Created by: Swiat Aluminium

Firma HALEX została założona w 1990 roku, specjalizująca się w produkcji matryc do tłoczenia profili aluminiowych i hartowania. W dniu dzisiejszym należy do holenderskiego funduszu inwestycyjnego H2 Equity Partners.

W skład HALEX wchodzą cztery firmy produkujące matryce: 2 w Niemczech oraz 2 we Włoszech, a także cztery hartownie: 2 w Niemczech, 1 we Włoszech i 1 w Rumuni. W grupie jest zatrudnionych 350 pracowników. O znaczeniu i liczącej się pozycji HALEX w branży produkcji matryc świadczy wysokość obrotów firm w 2014 – 28 milionów euro. Obroty hartowni to 22 milionów euro. Możliwość produkcji spółki to 20.000 matryc rocznie.

  • HALEX jest partnerem spełniającym najwyższe wymagania techniczne, oferującym innowacyjne produkty, zaprojektowane z troską o optymalizację kosztów wyciskania (wysokiej produktywności), oparte o wieloletnią współpracę z Klientami.
  • Zapewnia szybką i kompetentną pomoc techniczną przed i po transakcji.
  • Projekty, termin dostawy i serwis dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Produkty oferowane przes firmę Halex wykonane są ze stali o wysokiej jakości, co gwarantuje długą żywotność matrycy. Dodatkowo hartowanie stali jest wykonywane przez firmę Härtha także należącą do Grupy.
  • HALEX dysponuje magazynem stali i usługami jej obróbki przez firmę Halac, także należącej do spółki.
  • Na życzenie Klientów wykonujemy azotowanie matryc.
  • W ofercie firmy znajdują się matryce od Ø160 do max Ø700.
  • Uzupełnieniem oferty jest produkcja narzedzi, takich jak Dummy Block i Die Ring.
  • HALEX prowadzi stałe inwestycje w proces produkcji, maszyny i szkolenie pracowników, aby wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom Klientów.

 

 

firma HALEX-Verdello S.R.L
ulica Viale dell'Artigianato, 4
miasto VERDELLO (BG)
państwo Włochy
telefon 0039/0354829826
fax 0039/0354829778
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www www.halex-group.de
lokalizacja