SA logo

ZLOKALIZUJ FIRMĘ

Smaller Default Larger

Katalog Firm

Opis katalogu firm

  • Filtruj
Kategoria: Katalog Firm
Created by: Swiat Aluminium

Wacława Moritza 3 , 20-276 , Lublin, Poland

Firma Aliplast powstała w 2002 roku przy udziale belgijskiego koncernu Aliplast, który od 1984 roku zajmuje się produkcją systemów aluminiowych. W wyniku zawiązania spółki powstała w Polsce sieć dystrybucji oraz linia produkcyjna systemów aluminiowych Aliplast.

Kategoria: Katalog Firm
Producent: ALUDOM Design
Created by: Swiat Aluminium

Mrówcza 98, 04-762, Warszawa, Poland

Firma AluDOM Design. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dla Państwa domu i jego otoczenia. Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości produktów opartych o aluminium. Naszą gamę powiększamy o wyselekcjonowane produkty uzupełniające.

Kategoria: Katalog Firm
Created by: Eutherm

Poznańska 129/133, bud. C, 05-850 , Ożarów Mazowiecki, Poland

Specjalizujemy się w produkcji izolacji termicznych wykonywanych z pianek poliuretanowych w technologii ThermolamEutherMilTechnologia Thermolam to innowacyjna technologia produkcji nowego typu paneli termoizolacyjnych do pokrywania fasad budynków. Rozwiązanie zaproponowane i wdrożone przez firmę Eutherm to połączenie płyt ceramicznych oraz materiału izolacyjnego. Systemy firmy Eutherm to rozwiązania łączące zalety wszystkich stosowanych dotychczas technik ocieplania elewacji budynków.