Smaller Default Larger

Katalog Firm

Opis katalogu firm

  • Filtruj
Kategoria: Katalog Firm
Created by: Swiat Aluminium

Firma Aliplast powstała w 2002 roku przy udziale belgijskiego koncernu Aliplast, który od 1984 roku zajmuje się produkcją systemów aluminiowych. W wyniku zawiązania spółki powstała w Polsce sieć dystrybucji oraz linia produkcyjna systemów aluminiowych Aliplast.

Kategoria: Katalog Firm
Created by: Swiat Aluminium

Mrówcza 98, 04-697, Warszawa, Poland

Firma AluDOM Design. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dla Państwa domu i jego otoczenia. Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości produktów opartych o aluminium. Naszą gamę powiększamy o wyselekcjonowane produkty uzupełniające.

Kategoria: Katalog Firm
Created by: Eutherm

Specjalizujemy się w produkcji izolacji termicznych wykonywanych z pianek poliuretanowych w technologii ThermolamEutherMilTechnologia Thermolam to innowacyjna technologia produkcji nowego typu paneli termoizolacyjnych do pokrywania fasad budynków. Rozwiązanie zaproponowane i wdrożone przez firmę Eutherm to połączenie płyt ceramicznych oraz materiału izolacyjnego. Systemy firmy Eutherm to rozwiązania łączące zalety wszystkich stosowanych dotychczas technik ocieplania elewacji budynków.

 

Kategoria: Katalog Firm
Created by: Swiat Aluminium

Firma HALEX została założona w 1990 roku, specjalizująca się w produkcji matryc do tłoczenia profili aluminiowych i hartowania. W dniu dzisiejszym należy do holenderskiego funduszu inwestycyjnego H2 Equity Partners. W skład HALEX wchodzą cztery firmy produkujące matryce: 2 w Niemczech oraz 2 we Włoszech, a także cztery hartownie: 2 w Niemczech , 1 we Włoszech i 1 w Rumuni. W grupie jest zatrudnionych 350 pracowników.