SA logo

Smaller Default Larger

WARSAW HOME to biznesowe, Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz organizowane w PTAK Warsaw Expo. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. To miejsce zrzeszające architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych.

Co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Przez cztery dni wystawiają się tutaj producenci z Polski i zagranicy, a ich liczba rośnie z edycji na edycję. Bez wątpienia targi Warsaw Home się największym tego typu wydarzeniem w Europie Środkowo-Wschodniej.W tym roku to już czwarta edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Wnętrz Warsaw Home.  Odbyła się w dniach 3-6 października. 

O tym wydarzeniu mówią wszyscy z branży, a także ci, którzy po prostu oddychają dobrym designem. Po tych kilku latach chyba nikt nie ma już wątpliwości – na Warsaw Home trzeba być. Nic więc dziwnego, że w tym roku na powierzchni 120 tys mkw. centrum targowo-wystawienniczego Ptak Warsaw Expo ma się pojawić blisko 700 wystawców. 

20191005 155042

Skoro trzeba być na Warsaw Home, to i my wybraliśmy się  na Targi. I wśród wystawców spotkaliśmy także przedstawicieli naszej branży aluminiowej. Wspaniałe stoisko miał Marcin Remberk ze Swoją firmą ALUDOM DESIGN, na którym prezentował panele aluminiowe ALUSION. Stoisko było oblegane przez zwiedzających. 

W hali obok odwiedziliśmy Elżbietę Dziubak z ALUPROF. Wielkie zainteresowanie budziły ogromne (3x6m), przesuwne drzwi dwukomorowe -System drzwi przesuwnych z ukrytą ramą MB-SKYLINE-,  jakie poddane były próbie setek cykli zamykania i otwierania (elektrycznie) przez zwiedzających. Próbę przeszły znakomicie. 

IMG 5803  IMG 5800

Swoje rozwiązania prezentował także YAWAL  z systemem drzwi przesuwnych DP 180 z napędem HS ePower od firmy G-U Polska Sp. z o.o. 

Miło było spotkać znajomych i zobaczyć, że aluminium jest obecne na targach poświęconych dizajnowi. Aluminium jest piękne!