Smaller Default Larger

Produkty

Planując budowę nowego domu, wielu inwestorów zadaje sobie pytanie, jakim standardom powinien on odpowiadać. Na pewno podstawowym kryterium, którym należy się kierować przy doborze materiałów i technologii, jest oszczędność energii. Dodatkowe korzyści w postaci pełnego komfortu i bezpieczeństwa zapewnią rozwiązania automatyki okiennej i drzwiowej.

Fasady elementowe to nowoczesne rozwiązanie, które stopniowo zyskuje coraz większą popularność – również w Polsce. Deweloperzy doceniają szybszy czas montażu i większy porządek na placu budowy; dobra organizacja pracy przekłada się na ostateczne koszty realizacji.  Firma Reynaers jest otwarta na potrzeby rynku, dlatego w swojej ofercie ma również systemy fasadowe pozwalające na prefabrykację. 

Zimą większość czasu spędzamy w zamkniętych, często źle wentylowanych budynkach. Wraz z nadejściem wiosny można nieco szerzej otworzyć okna, jednak wietrzenie pomieszczeń w ten sposób wiąże się ze stratami cieplnymi. Jednym ze sposobów na efektywną wymianę powietrza w budynkach przez cały rok są energooszczędne systemy wentylacji okiennej.

Aluminium w produkcji jachtów wytworzyło nowy standard, podnosząc właściwości pławne jednostek oraz  korzystnie wpływając na ich estetykę i trwałość. Jest najlepszą odpowiedzią na potrzeby wymagającego i prężnie rozwijającego się rynku.