SA logo

Smaller Default Larger

Produkty

Funkcjonalne, efektowne i odpowiadające obecnej polityce ekologicznej – to zaledwie niektóre z walorów aluminiowych słupów oświetleniowych, które coraz śmielej wkraczają na rynek infrastruktury oświetleniowej. Jeden z czołowych producentów aluminium, Hydro, od lat oferuje klientom szeroką gamę słupów oświetleniowych z tego tworzywa. Z powodzeniem wpisują się one w zabudowę miejską, jak i ogólne zagospodarowanie przestrzeni.

Dzięki Mobilnej Strefie Montażu – nowemu, szkoleniowemu projektowi Klimas Wkręt-met, użytkownicy zamocowań mogą poznać ich właściwości i przetestować prawidłowy montaż produktów. Samochód szkoleniowy Klimas Wkręt-met dotrze bowiem na wiele branżowych eventów na terenie całej Polski.

Pojęcie elewacji wentylowanej w terminologii budowlanej odnosi się do ściany elewacyjnej, jaka, oprócz zewnętrznej ochrony obiektu budowlanego i zapewnienia estetyki obiektu, pełni również funkcje klimatyzujące – w przyjętych rozwiązaniach odprowadzania pary wodnej i wilgoci wykorzystywane jest zjawisko wentylacji grawitacyjnej.

Firma So Easy System rozpoczęła procedurę uzyskania prestiżowego certyfikatu ATG dla rozwiązań rodziny SO EASY. Certyfikat jest potwierdzeniem spełnienia przez produkty DECALU w technologii SO EASY parametrów techniczno-prawnych wymaganych na rynku belgijskim.