Smaller Default Larger

Ghelamco_Mokotow_Nova_1Firma Ghelamco Poland zakończyła właśnie II, ostatnią fazę inwestycji. Do użytku zostało oddane kolejne 15 000 m2 biurowca, co w połączeniu z I fazą inwestycji (wrzesień 2011 r.) daje łącznie 40 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Mokotów Nova to jeden z największych obiektów biurowych w tej części Warszawy.


Już w zeszłym roku, po oddaniu I fazy inwestycji, do Mokotów Nova wprowadzili się pierwsi najemcy. Od września swoje biuro ma tu sam deweloper – Ghelamco Poland, który zajmuje 2 000 m2 na 10 piętrze biurowca. Kolejne 1 600 m2 zagospodarowała międzynarodowa firma Cargill, około 900 m2 spółka Hyundai Motor Poland, a na parterze biurowca znajduje się placówka Medicover – firmy oferującej pełny zakres opieki medycznej.

 

Ghelamco_Mokotow_Nova_3


W ciągu ostatnich dwóch miesięcy Ghelamco podpisało umowy najmu na kolejne 6 500 m2 powierzchni w kompleksie. Wkrótce do obu oddanych faz wprowadzą się kolejni, prestiżowi najemcy.


Ghelamco_Mokotow_Nova_5

Gotowe do użytku są również wszystkie poziomy parkingu podziemnego. W sumie kompleks zapewnia miejsca postojowe dla ponad tysiąca samochodów. Część miejsc postojowych znajduje się na wewnętrznym patio z fontannami oraz innymi elementami tzw. małej architektury.
Mokotów Nova to kolejny „zielony” budynek Ghelamco. Cała inwestycja została zrealizowana zgodnie z wytycznymi prestiżowego, ekologicznego certyfikatu przyznawanego „zielonym” budynkom. Biurowiec otrzyma certyfikat  BREEAM  w I kwartale 2012

Ghelamco_Mokotow_Nova_5