Świat Aluminium
ACC2 – autorska paleta kolorów do malowania proszkowego od ALURON

ACC2 – autorska paleta kolorów do malowania proszkowego od ALURON

ALURON producent systemów aluminiowych i jednocześnie właściciel lakierni proszkowych przygotował dla swoich klientów nową designerską paletę kolorów Aluron Color Collection 2.

Pierwsza edycja autorskiej palety Aluron Color Collection spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem rynku i zyskała dużą popularność. Zmieniające się trendy w architekturze oraz dążenie do stosowania ekologicznych materiałów i kolorów, które mają na celu poszanowanie środowiska naturalnego, są odzwierciedlone w nowej palecie kolorów ACC2.

Aluron Color Collection 2 (ACC 2) jest indywidualną i ekskluzywną paletą kolorów dostępną tylko pod marką ALURON. Zawiera ponad 60 niestandardowych, nowoczesnych i ciekawych barw, które nadają oknom, budynkom wyjątkowy charakter. Tak szeroki wybór kolorów daje możliwość podkreślenia oryginalnego wzornictwa, designu i estetyki budynku w otoczeniu.

ACC 2 to paleta kolorów malowanych proszkowo w różnych stopniach połysku, strukturach, dekorach drewnopodobnych. Nowa kolekcja zawiera także wzornik kolorów anody oraz lakierów imitujących anodę. Malowanie proszkowe w lakierniach ALURON realizowane jest wg standardów QUALICOAT. Nowa paleta jest już dostępna dla klientów ALURON. 

Świat Aluminium

Dodaj komentarz

Instagram

Invalid OAuth access token.

Znadź nas

Skontaktuj się z nami! Uwielbiamy poznawać ciekawych ludzi i zawierać nowe przyjaźnie.

Most discussed