Smaller Default Larger

ALUMA

Kategoria: Katalog Firm
Producent: Aluma Polska [produkty]

ALUMA POLSKA Sp. z o.o. powstała w 1993 roku jako „córka” niemieckiej firmy PRESSTA-EISELE GmbH, znanego producenta maszyn do obróbki profili. Była wówczas drugą po słowackiej ALUMA CS firmą grupyALUMA, w której skład wchodzi dzisiaj już pięć firm o nazwie ALUMA w różnych krajach Europy. „Maszyny do obróbki profili” znaczyło wtedy w Polsce „Maszyny do produkcji okien”. Aby zaspokoić potrzeby naszych klientów nawiązaliśmy stałą współpracę z kilkoma renomowanymi producentami maszyn z Niemiec i Włoch (między innymi są to MECAL, STÜRTZ i GRAULE) i stworzyliśmy fachowy serwis. Nauczyliśmy się też profesjonalnego projektowania i modernizacji linii produkcyjnych. Dziś oferujemy szeroką gamę maszyn, począwszy od prostych pił tarczowych a kończąc na automatycznych liniach produkcyjnych.

Od kilku lat coraz większy udział w naszej sprzedaży mają maszyny do gałęzi przemysłu niezwiązanych z oknami. Profile aluminiowe wykorzystuje się przy produkcji kolektorów słonecznych, mebli, radiatorów, części samochodowych, kabin prysznicowych… Możemy zaoferować tu nie tylko standardowe maszyny, ale i rozwiązania indywidualne poparte wieloletnim doświadczeniem naszym i PRESSTA-EISELE. Z myślą o zastosowaniach przemysłowych wprowadziliśmy do sprzedaży centra obróbkowe firmy DATRON AG do obróbki niewielkich detali aluminiowych.
Uzupełnieniem sprzedaży i serwisu maszyn jest nasz sklep z narzędziami skrawającymi, elementami pneumatyki, częściami zamiennymi, narzędziami montażowymi i całą gamą innych drobnych rzeczy przydatnych przy eksploatacji maszyn oraz produkcji i montażu okien.

 

Nasze produkty

firma Aluma Polska
ulica Żuławska 12
miasto 82-300 Elbląg
państwo Polska
telefon +48 55 230 79 60
fax +48 55 230 79 61
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www www.aluma.pl
lokalizacja
Wyświetl większą mapę

Location